KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15229243

nr 1522 9243

Akvarell

D Mitchell. Signerad, daterad 98, klippor, 34x47 cm, yttermått inklusive ram: 59x71, akvarell

Utrop:

500 kr

måndag 20 februari 2023
kl 20:41:10